EMICO umyvadlo, Rockstone, 180x50cm, límec L, pravé, bílá mat EM180-B1R-L
EMICO umyvadlo, Rockstone, 180x50cm, límec L, pravé, bílá mat EM180-B1R-L
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-EM180-B1R-L |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | EMICO |
| Rozměr | 180x50 cm |
| Šířka | 1800 mm |
| Výška | 178 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Nástěnná-konzole |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | Barevná deska |
| Hmotnost / ks | 45.5900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913886638 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Podpěrná konzole 305x160x32mm, pozinkovaná ocel, 1 ks 30386
expedice do 7 dnů185 Kč
Při platbě předem pouze 172 Kč
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
Mohlo by Vás zajímat
THALIE 105 keramické umyvadlo nábytkové 105x46cm, bílá TH11105
expedice do 7 dnů4 575 Kč
Při platbě předem pouze 4 256 Kč
ARECA umyvadlo, litý mramor, 121x51,5cm, levé, bílá AC121L
expedice do 7 dnů5 581 Kč
Při platbě předem pouze 5 192 Kč
ARECA umyvadlo, litý mramor, 141x51,5cm, levé, bílá AC141L
expedice do 7 dnů7 181 Kč
Při platbě předem pouze 6 680 Kč
27 490 Kč
Při platbě předem pouze 26 116 Kč

