ARUBA dvojumyvadlo, Rockstone, 230x51,5cm, levé, bílá mat AR230-B2L
ARUBA dvojumyvadlo, Rockstone, 230x51,5cm, levé, bílá mat AR230-B2L
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AR230-B2L |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ARUBA |
| Rozměr | 230x51,5 cm |
| Šířka | 2300 mm |
| Výška | 178 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Do nábytku |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | Barevná deska |
| Hmotnost / ks | 50.6200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913892165 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
20 115 Kč
Při platbě předem pouze 18 712 Kč
na objednávku
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
ARUBA konzole s policí 228,4x40x49 cm, černá mat ARK230
na objednávku20 115 Kč
Při platbě předem pouze 18 712 Kč
Mohlo by Vás zajímat
36 380 Kč
Při platbě předem pouze 34 561 Kč
38 890 Kč
Při platbě předem pouze 36 946 Kč
37 220 Kč
Při platbě předem pouze 35 359 Kč
KARE 120 keramické dvojumyvadlo nábytkové 120x46cm, bílá 17120
expedice do 7 dnů9 279 Kč
Při platbě předem pouze 8 632 Kč


