EMICO dvojumyvadlo, Rockstone, 180x50cm, límec L, bílá mat EM180-B2M-L
EMICO dvojumyvadlo, Rockstone, 180x50cm, límec L, bílá mat EM180-B2M-L
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-EM180-B2M-L |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | EMICO |
| Rozměr | 180x50 cm |
| Šířka | 1800 mm |
| Výška | 178 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Nástěnná-konzole |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | Barevná deska |
| Hmotnost / ks | 49.5900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913886690 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
Podpěrná konzole 305x160x32mm, pozinkovaná ocel, 1 ks 30386
expedice do 7 dnů185 Kč
Při platbě předem pouze 172 Kč
Mohlo by Vás zajímat
LUCIOLA dvojumyvadlo, litý mramor, 150x48cm, bílá 50154
expedice do 7 dnů9 821 Kč
Při platbě předem pouze 9 136 Kč
YUKON dvojumyvadlo, litý mramor, 120x45cm, bílá YU120
expedice do 7 dnů7 534 Kč
Při platbě předem pouze 7 008 Kč
33 592 Kč
Při platbě předem pouze 31 248 Kč
FLAVIA dvojumyvadlo, litý mramor, 120x50cm, bílá 68121
expedice do 7 dnů7 706 Kč
Při platbě předem pouze 7 168 Kč

