EASY třístěnný sprchový kout 1600x900mm, L/P varianta, čiré sklo EL1815EL3315EL3315
EASY třístěnný sprchový kout 1600x900mm, L/P varianta, čiré sklo EL1815EL3315EL3315
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | EASY |
| Rozměr | 160x90 cm |
| Šířka | 1600 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Třístěnné |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 680 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 105.0000 kg |
| Balení | 5 ks |
| EAN | 8590913905230 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Posuvné |
Mohlo by Vás zajímat
EASY třístěnný sprchový kout 1100x900mm, L/P varianta, čiré sklo EL1115EL3315EL3315
expedice do 7 dnů17 343 Kč
Při platbě předem pouze 16 285 Kč
EASY třístěnný sprchový kout 800x1000mm, skládací dveře, L/P, čiré sklo EL1980EL3415EL3415
expedice do 7 dnů17 835 Kč
Při platbě předem pouze 16 748 Kč
EASY třístěnný sprchový kout 800-900x1000mm, pivot dveře, L/P čiré sklo EL1615EL3415EL3415
expedice do 7 dnů16 769 Kč
Při platbě předem pouze 15 747 Kč
EASY třístěnný sprchový kout 900x800mm, skládací dveře, L/P, čiré sklo EL1990EL3215EL3215
expedice do 7 dnů16 933 Kč
Při platbě předem pouze 15 901 Kč


