EASY třístěnný sprchový kout 1300x800mm, L/P varianta, čiré sklo EL1315EL3215EL3215
EASY třístěnný sprchový kout 1300x800mm, L/P varianta, čiré sklo EL1315EL3215EL3215
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | EASY |
| Rozměr | 130x80 cm |
| Šířka | 1300 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Třístěnné |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 530 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 90.5000 kg |
| Balení | 5 ks |
| EAN | 8590913905100 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Posuvné |
Příslušenství
1 453 Kč
Při platbě předem pouze 1 352 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat
EASY třístěnný sprchový kout 1100x1000mm, L/P varianta, čiré sklo EL1115EL3415EL3415
expedice do 7 dnů17 835 Kč
Při platbě předem pouze 16 748 Kč
EASY třístěnný sprchový kout 900x900mm, skládací dveře, L/P, čiré sklo EL1990EL3315EL3315
expedice do 7 dnů17 589 Kč
Při platbě předem pouze 16 517 Kč
EASY třístěnný sprchový kout 1200x700mm, L/P varianta, čiré sklo EL1215EL3115EL3115
expedice do 7 dnů16 441 Kč
Při platbě předem pouze 15 438 Kč
EASY třístěnný sprchový kout 1000x700mm, skládací dveře, L/P, čiré sklo EL1910EL3115EL3115
expedice do 7 dnů16 605 Kč
Při platbě předem pouze 15 593 Kč


