EASY třístěnný sprchový kout 1600x1000mm, L/P varianta, čiré sklo EL1815EL3415EL3415
EASY třístěnný sprchový kout 1600x1000mm, L/P varianta, čiré sklo EL1815EL3415EL3415
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | EASY |
| Rozměr | 160x100 cm |
| Šířka | 1600 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Třístěnné |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 680 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 111.0000 kg |
| Balení | 5 ks |
| EAN | 8590913905247 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Posuvné |
Příslušenství
2 743 Kč
Při platbě předem pouze 2 552 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat
22 206 Kč
Při platbě předem pouze 20 852 Kč
ROLLS obdélníkový sprchový kout 1600x1000 mm, L/P varianta, čiré sklo RL1615RL3415
expedice do 7 dnů23 764 Kč
Při platbě předem pouze 22 315 Kč
19 664 Kč
Při platbě předem pouze 18 465 Kč
18 499 Kč
Při platbě předem pouze 17 371 Kč


