EASY obdélníkový sprchový kout 1500x700mm, čiré sklo L/P varianta EL1515EL3115
EASY obdélníkový sprchový kout 1500x700mm, čiré sklo L/P varianta EL1515EL3115
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | EASY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 150x70 cm |
| Šířka | 1500 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 700 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 630 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 67.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913901904 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Posuvné |
Příslušenství
1 453 Kč
Při platbě předem pouze 1 352 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
6 792 Kč
Při platbě předem pouze 6 368 Kč
6 472 Kč
Při platbě předem pouze 6 067 Kč
MANUS QUADRO nerezový podlahový žlab s roštem, L-1250, DN50 GMQ38
expedice do 7 dnů6 472 Kč
Při platbě předem pouze 6 067 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Santech Viky 1500 x 800 L - celní panel ano SAVIK150L
na objednávku9 010 Kč
Při platbě předem pouze 8 109 Kč
9 341 Kč
Při platbě předem pouze 8 407 Kč
Ravak Vana AVOCADO 150 P snowwhite CS01000000
na objednávku8 067 Kč
Při platbě předem pouze 7 592 Kč
ORAVA vana 150x90x38cm bez nožiček, levá, bílá G1590
expedice do 7 dnů4 683 Kč
Při platbě předem pouze 4 428 Kč


