ROLLS obdélníkový sprchový kout 1300x800 mm, L/P varianta, čiré sklo RL1315RL3215
ROLLS obdélníkový sprchový kout 1300x800 mm, L/P varianta, čiré sklo RL1315RL3215
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ROLLS |
| Rozměr | 130x80 cm |
| Šířka | 1300 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 525 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 95.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913917882 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Posuvné |
Příslušenství
6 312 Kč
Při platbě předem pouze 5 872 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
9 675 Kč
Při platbě předem pouze 9 112 Kč
MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem, L-750, DN50 GMO13
expedice do 7 dnů5 192 Kč
Při platbě předem pouze 4 868 Kč
Mohlo by Vás zajímat
16 457 Kč
Při platbě předem pouze 15 454 Kč
19 254 Kč
Při platbě předem pouze 18 080 Kč
16 457 Kč
Při platbě předem pouze 15 454 Kč


