ALTIS obdélníkový sprchový kout 1100x1000 mm, L/P varianta AL3915CAL6115C
ALTIS obdélníkový sprchový kout 1100x1000 mm, L/P varianta AL3915CAL6115C
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ALTIS |
| Rozměr | 110x100 cm |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 425 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 93.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913905957 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by Vás zajímat
12 038 Kč
Při platbě předem pouze 11 304 Kč
16 457 Kč
Při platbě předem pouze 15 454 Kč
EASY třístěnný sprchový kout 1100x1000mm, L/P varianta, sklo Brick EL1138EL3438EL3438
expedice do 7 dnů18 409 Kč
Při platbě předem pouze 17 286 Kč
ROLLS obdélníkový sprchový kout 1100x1000 mm, L/P varianta, čiré sklo RL1115RL3415
expedice do 7 dnů19 664 Kč
Při platbě předem pouze 18 465 Kč


