ALTIS obdélníkový sprchový kout 1400x1000 mm, L/P varianta AL4115CAL6115C
ALTIS obdélníkový sprchový kout 1400x1000 mm, L/P varianta AL4115CAL6115C
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ALTIS |
| Rozměr | 140x100 cm |
| Šířka | 1400 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 575 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 105.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913906046 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Posuvné |
Příslušenství
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
skladem
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by Vás zajímat
20 320 Kč
Při platbě předem pouze 19 081 Kč
ROLLS obdélníkový sprchový kout 1400x1000 mm, L/P varianta, čiré sklo RL1415RL3415
expedice do 7 dnů22 124 Kč
Při platbě předem pouze 20 775 Kč
17 687 Kč
Při platbě předem pouze 16 609 Kč
17 687 Kč
Při platbě předem pouze 16 609 Kč


