HANDICAP keramické umyvadlo pro handicapované, 59,5x45,6cm, bílá 10TP60060
HANDICAP keramické umyvadlo pro handicapované, 59,5x45,6cm, bílá 10TP60060
| Výrobce: | Výrobce: Isvea |
| Kód: | Kód: UBC-10TP60060 |
Vlastnosti
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| Rozměr | 59x20,5x45,5 cm |
| Šířka | 590 mm |
| Výška | 205 mm |
| Hloubka | 455 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 16.1400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8697687047514 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
Doporučujeme přikoupit
SCHMITZ stojánková umyvadlová baterie, lékařská páka, chrom 863.004.1
expedice do 7 dnůUmyvadlový sifon šetřící místo 5/4", DN32, bílá 151.127.0
expedice do 7 dnůPodobné zboží
Mohlo by Vás zajímat

