HANDICAP WC kombi zvýšený sedák, Rimless, zadní odpad, bílá K11-0221
HANDICAP WC kombi zvýšený sedák, Rimless, zadní odpad, bílá K11-0221
- WC mísa zvýšená - zadní vývod odpadu.
- Nádržka se splachovací armaturou, včetně dual tlačítka chrom (splachování 3 a 6 l).
- Napouštěcí ventil s bočním připojením, lze instalovat na levou i pravou stranu v nádržce.
- Montážní sada
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 37,5x86,5x67,5 cm |
| Šířka | 375 mm |
| Výška | 865 mm |
| Hloubka | 675 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Rimless |
| Objem splachovací vody | 3,5 l / 5 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatní | Odpad zadní |
| Balení obsahuje | Kotvící sada |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost / ks | 36.4700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913129568 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství
989 Kč
Při platbě předem pouze 920 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Rohový vřetenový ventil 1/2"x3/8", chrom 181.867.1
expedice do 7 dnů162 Kč
Při platbě předem pouze 153 Kč
USPA LUX elektronický bidet s dálkovým ovládáním UB-6635RU
expedice do 7 dnů16 331 Kč
Při platbě předem pouze 15 192 Kč
HANDICAP WC sedátko pro handicapované, bílá 1010
expedice do 7 dnů989 Kč
Při platbě předem pouze 920 Kč
ADINA WC sedátko, Soft Close, bílá 1703-322
expedice do 7 dnů1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
Podobné zboží
HANDICAP WC kombi zvýšený sedák, spodní odpad, bílá BD301.410.00
expedice do 7 dnů6 617 Kč
Při platbě předem pouze 6 214 Kč


