HANDICAP keramické umyvadlo pro handicapované 60x55cm, bílá 5160
HANDICAP keramické umyvadlo pro handicapované 60x55cm, bílá 5160
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-5160 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 60x55 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Hloubka | 550 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 19.7500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913875687 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
76 Kč
Při platbě předem pouze 73 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
533 Kč
Při platbě předem pouze 496 Kč
SCHMITZ stojánková umyvadlová baterie, lékařská páka, chrom 863.004.1
expedice do 7 dnů1 656 Kč
Při platbě předem pouze 1 555 Kč
3 345 Kč
Při platbě předem pouze 3 112 Kč
HOFFER stojánková umyvadlová baterie, otočné ramínko, lékařská páka, chrom 424.004.1
expedice do 7 dnů1 050 Kč
Při platbě předem pouze 986 Kč
Mohlo by Vás zajímat
HANDICAP WC kombi zvýšený sedák, Rimless, zadní odpad, bílá K11-0221
expedice do 7 dnů6 381 Kč
Při platbě předem pouze 5 936 Kč
MEDIC RIMLESS WC kombi mísa s nádržkou, spodní/zadní odpad, bílá MC102
expedice do 7 dnů8 085 Kč
Při platbě předem pouze 7 592 Kč
TURKU RIMLESS WC kombi zvýšený sedák, spodní/zadní odpad, bílá PC104WR
expedice do 7 dnů6 011 Kč
Při platbě předem pouze 5 592 Kč
MEDIC keramická nádržka pro WC kombi, bílá MC102-112
expedice do 7 dnů2 055 Kč
Při platbě předem pouze 1 912 Kč


