PAX podomítková sprchová baterie s ruční sprchou, 2 výstupy, černá mat XA52/15
PAX podomítková sprchová baterie s ruční sprchou, 2 výstupy, černá mat XA52/15
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PAX |
| Záruka | 6 let |
| Šířka | 330 mm |
| Výška | 90 mm |
| Hloubka | 80 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | 2 výstupy |
| EAN | 8590913942075 |
| Taric | 84818011 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 6.9800 kg |
| Balení | 1 ks |
| Barva baterie | černá |
Doporučujeme přikoupit
SLIM hlavová sprcha, 300x300mm, černá mat SL101
expedice do 7 dnů1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
740 Kč
Při platbě předem pouze 688 Kč
Sprchové ramínko hranaté nízké, 400mm, černá mat SL102
expedice do 7 dnů1 453 Kč
Při platbě předem pouze 1 352 Kč
Vanová souprava s napouštěním, bovden, délka 600mm, zátka 72mm, černá mat 71851.21
expedice do 7 dnů4 635 Kč
Při platbě předem pouze 4 366 Kč
Podobné zboží
26 307 Kč
Při platbě předem pouze 24 472 Kč
Mohlo by Vás zajímat
17 793 Kč
Při platbě předem pouze 16 552 Kč
25 361 Kč
Při platbě předem pouze 23 592 Kč
SPY podomítkový sprchový set s pákovou baterií, přepínač, 2 výstupy, bílá mat PY42/14-01
expedice do 7 dnů14 957 Kč
Při platbě předem pouze 14 045 Kč
VERSI podomítková sprchová/vanová baterie s ruční sprchou, 2 výstupy, černá mat RV052/15
expedice do 7 dnů20 201 Kč
Při platbě předem pouze 18 792 Kč

