Deska Rockstone 1350x12x440mm, bílá mat DTR135-0101
Deska Rockstone 1350x12x440mm, bílá mat DTR135-0101
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DTR135-0101 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ODETTA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 135x1,2x44,5 cm |
| Šířka | 1350 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 445 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 15.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913893810 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Barva | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
ODETTA umyvadlová skříňka 67x50x43,5cm, bílá lesk DT070-3030
expedice do 7 dnů10 053 Kč
Při platbě předem pouze 9 352 Kč
GARDA keramické umyvadlo na desku, 50x40 cm, bílá AR452
expedice do 7 dnů3 345 Kč
Při platbě předem pouze 3 112 Kč
MOLVENO keramické umyvadlo na desku, 39,5x39,5 cm, bílá AR453
expedice do 7 dnů3 173 Kč
Při platbě předem pouze 2 952 Kč
ODETTA umyvadlová skříňka 67x50x43,5cm, borovice rustik DT070-1616
expedice do 7 dnů10 053 Kč
Při platbě předem pouze 9 352 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Rea NEOX PRO Odtokový žlab, kartáčovaný nikl 70 REA-G5808
expedice do 12 dnů1 375 Kč
Při platbě předem pouze 1 320 Kč
MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem, ke stěně, L-1050, DN50, černá mat GMO26B
expedice do 7 dnů7 992 Kč
Při platbě předem pouze 7 493 Kč


