ODETTA umyvadlová skříňka 67x50x43,5cm, dub alabama DT070-2222
ODETTA umyvadlová skříňka 67x50x43,5cm, dub alabama DT070-2222
- Lišta mezi zásuvkami v bílé barvě (možno vyměnit za jinou barvu - k dokoupení).
- Možnost výběru DTDL nebo Rockstone desky pro umyvadlo na postavení.
- Při instalaci keramického umyvadla KARE je nutné použít distanční podložky (součástí balení skříňky) a sifon URBINO s Click Clack výpustí (k dokoupení).
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ODETTA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 67x50x43,5 cm |
| Šířka | 670 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hloubka | 435 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 28.7401 kg |
| EAN | 8590913940552 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | béžová |
| Typ zavírání | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
76 Kč
Při platbě předem pouze 73 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
NIROX zrcadlo v rámu 600x800mm, dub alabama NX608-2222
expedice do 7 dnů3 027 Kč
Při platbě předem pouze 2 816 Kč
757 Kč
Při platbě předem pouze 704 Kč
Deska Rockstone 680x12x440mm, bílá mat DTR68-0101
expedice do 7 dnů4 635 Kč
Při platbě předem pouze 4 312 Kč
9 305 Kč
Při platbě předem pouze 8 656 Kč
Mohlo by Vás zajímat
8 849 Kč
Při platbě předem pouze 8 232 Kč
7 320 Kč
Při platbě předem pouze 6 863 Kč
12 375 Kč
Při platbě předem pouze 11 512 Kč
12 375 Kč
Při platbě předem pouze 11 512 Kč


