Bezdotykový dávkovač tekutého mýdla 1000ml, černá, nerez 03039.N
Bezdotykový dávkovač tekutého mýdla 1000ml, černá, nerez 03039.N
| Výrobce: | Výrobce: NOFER |
| Kód: | Kód: UBC-03039.N |
Dostupnost:
na objednávku
- Napájení: 6x AA baterie 1,6V
- Baterie nejsou součástí dodávky
Vlastnosti
| Značka | NOFER |
|---|---|
| Rozměr | 105x275x95 mm |
| Šířka | 105 mm |
| Výška | 275 mm |
| Hloubka | 95 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Vrtání |
| Objem dávkovače | 1000 ml |
| Výbava | Bezdotykové ovládání |
| Hmotnost / ks | 1.3905 kg |
| EAN | 8435368887468 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | nerez |
Mohlo by Vás zajímat
REA Clif umyvadlová baterie, černá matná, vysoká REA-B5325
expedice do 12 dnů1 490 Kč
Při platbě předem pouze 1 430 Kč
Deante SILIA HEXA čtyřotvorová podomítková vanová baterie, kartáčované zlato BHS_R18P
expedice do 12 dnů11 845 Kč
Mexen Sven Sprchový set s termostatickou sprchovou baterií Cube, chrom 77200262-00
expedice do 10 dnů2 771 Kč

