Dávkovač mýdla 400ml, nerez lesk XP100
Dávkovač mýdla 400ml, nerez lesk XP100
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 100x150x105 mm |
| Šířka | 100 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hloubka | 105 mm |
| Barva | Nerez leštěný |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Vrtání |
| Objem dávkovače | 400 ml |
| Hmotnost / ks | 0.5800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913126277 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | nerez |
Příslušenství
5 581 Kč
Při platbě předem pouze 5 192 Kč
expedice do 7 dnů
Podobné zboží
Mohlo by Vás zajímat

