CREST L betonové umývátko, nástěnné, včetně výpusti, 40x22cm, černý granit AR403
CREST L betonové umývátko, nástěnné, včetně výpusti, 40x22cm, černý granit AR403
- Ošetřeno voděodolnou nanovrstvou, která zároveň usnadňuje čištění.
- Otvor pro baterii vlevo.
- Balení obsahuje: Výpust se zátkou v barvě
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SMALL |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 40x10x22 cm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hloubka | 220 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Beton |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Balení obsahuje | Výpust |
| Hmotnost / ks | 7.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913886379 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | černá |
Doporučujeme přikoupit
LATUS X umyvadlová skříňka 39,4x50x22cm, borovice rustik LT110-1616
expedice do 7 dnů2 915 Kč
Při platbě předem pouze 2 712 Kč
CREST konzole s policí, 39,5x45x21,7cm, černá mat AR402
expedice do 7 dnů3 836 Kč
Při platbě předem pouze 3 568 Kč
4 377 Kč
Při platbě předem pouze 4 072 Kč
LATUS X umyvadlová skříňka 39,4x50x22cm, dub stříbrný LT110-1111
expedice do 7 dnů2 915 Kč
Při platbě předem pouze 2 712 Kč
Podobné zboží
BLOK kamenné umývátko 40x22cm, baterie vlevo, antracit 2401-38
expedice do 7 dnů4 532 Kč
Při platbě předem pouze 4 216 Kč
Mohlo by Vás zajímat
MARGITHA keramické umývátko 38x22cm, otvor pro baterii vpravo, růžová
expedice do 7 dnů3 173 Kč
Při platbě předem pouze 2 952 Kč
1 625 Kč
Při platbě předem pouze 1 512 Kč
BLOK kamenné umývátko 40x23cm, antracit 2401-32
expedice do 7 dnů5 151 Kč
Při platbě předem pouze 4 792 Kč


