NUBES keramické umývátko 36x28cm, bílá ExtraGlaze 9638111
NUBES keramické umývátko 36x28cm, bílá ExtraGlaze 9638111
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 36x14x28 cm |
| Šířka | 360 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hloubka | 280 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 6.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590018552 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 453 Kč
Při platbě předem pouze 1 352 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
GSI umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, keramická zátka, 5-65mm, bílá lesk PVC11
expedice do 7 dnů1 453 Kč
Při platbě předem pouze 1 352 Kč
417 Kč
Při platbě předem pouze 388 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
GSI umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, keramická zátka, 5-65mm, černá mat PVC26
expedice do 7 dnů1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
Mohlo by Vás zajímat
KUBE X keramické umývátko 40x23cm, pravé/levé, černá mat 9484126
expedice do 7 dnů7 043 Kč
Při platbě předem pouze 6 552 Kč
NUBES keramické umývátko 40x32cm, broušená spodní hrana, bez otvoru, cenere mat 96849017
na objednávku8 333 Kč
Při platbě předem pouze 7 752 Kč
NUBES keramické umývátko 40x32cm, broušená spodní hrana, bez otvoru, černá mat 96849026
na objednávku8 333 Kč
Při platbě předem pouze 7 752 Kč
KUBE X keramické umyvadlo 45x35cm, broušená spodní hrana, bez otvoru, bílá mat 94859009
na objednávku9 279 Kč
Při platbě předem pouze 8 632 Kč

