CITY keramické umyvadlo hranaté 100x45cm, bílá KE100
CITY keramické umyvadlo hranaté 100x45cm, bílá KE100
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CITY keramika |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100x18x45 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hloubka | 450 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 31.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913843228 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
ELLA umyvadlová skříňka 95,7x50x42,8cm, bílá EL100-3030
na objednávku12 891 Kč
Při platbě předem pouze 11 992 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm kulatý, chrom CV1003
expedice do 7 dnů529 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
Podobné zboží
SAND keramické umyvadlo 100x50 cm, bílá ExtraGlaze 9023111
expedice do 7 dnů9 967 Kč
Při platbě předem pouze 9 272 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Vanová zástěna Mexen Next s jedním křídlem 70 x 150 cm, pruhy, kartáčovaná pistolově šedá - 895-070-000-00-09-66
expedice do 10 dnů3 185 Kč
Vanová zástěna Mexen Lunar s jedním křídlem 70 x 150 cm, průhledná, zlatá - 897-070-000-50-00
expedice do 10 dnů3 861 Kč
Vanová zástěna Mexen Next s jedním křídlem 70 x 150 cm, matná, stříbrná - 895-070-000-00-30-95
expedice do 10 dnů3 003 Kč
Vanová zástěna Mexen Next L s jedním křídlem 70 x 150 cm, černá mřížka, kartáčovaný nikl - 895-070-000-03-77-97
expedice do 10 dnů3 861 Kč


