CIRASA umyvadlová skříňka s dvojumyvadlem 141x54x46cm, siena strip
CIRASA umyvadlová skříňka s dvojumyvadlem 141x54x46cm, siena strip
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 141x54x46 cm |
| Šířka | 1410 mm |
| Výška | 540 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Modrá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 39.3620 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913987250 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | modrá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
LINDO boční organizér, sada 2ks, 114x323mm, plast, antracit LD002
expedice do 7 dnů533 Kč
Při platbě předem pouze 496 Kč
149 Kč
Mohlo by Vás zajímat
LOREA skříňka s dvojumyvadlem 181x46x51,5cm (80+20+80), dub alabama/bílá mat LE080-2231-05
expedice do 7 dnů25 395 Kč
Při platbě předem pouze 23 847 Kč
LOREA skříňka s dvojumyvadlem 161x46x51,5cm (80+80cm), dub alabama/bílá mat LE080-2231-02
expedice do 7 dnů21 304 Kč
Při platbě předem pouze 20 005 Kč
LOREA skříňka s dvojumyvadlem 181x46x51,5cm, dub collingwood/černá mat LE080-1935-07
expedice do 7 dnů25 395 Kč
Při platbě předem pouze 23 847 Kč
25 395 Kč
Při platbě předem pouze 23 847 Kč

