ODETTA umyvadlová skříňka 95x50x43,5cm, jilm bardini DT100-1313
ODETTA umyvadlová skříňka 95x50x43,5cm, jilm bardini DT100-1313
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DT100-1313 |
Dostupnost:
na objednávku
- Lišta mezi zásuvkami v bílé barvě (možno vyměnit za jinou barvu - k dokoupení).
- Možnost výběru DTDL nebo Rockstone desky pro umyvadlo na postavení.
- Při instalaci keramického umyvadla KARE je nutné použít distanční podložky (součástí balení skříňky) a sifon URBINO s Click Clack výpustí (k dokoupení).
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ODETTA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 95x50x43,5 cm |
| Šířka | 950 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hloubka | 435 mm |
| Barva | Béžová |
| Dekor | Jilm bardini |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Umyvadlo i dvojumyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 33.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913885327 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
6 011 Kč
Při platbě předem pouze 5 592 Kč
KARE 100 keramické umyvadlo nábytkové 98x46cm, bílá 17100
expedice do 7 dnů5 409 Kč
Při platbě předem pouze 5 032 Kč
QUADRADO betonové umyvadlo včetně výpusti, 96x44cm, bílý pískovec AR467
expedice do 7 dnů11 988 Kč
Při platbě předem pouze 11 152 Kč
NIROX zrcadlo v rámu 1000x600mm, jilm bardini NX106-1313
na objednávku5 745 Kč
Při platbě předem pouze 5 344 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Lunar L vanová zástěna levá, 2 křídla, 90 x 150 cm, průhledná, chrom - 897L-090-100-01-00-L
expedice do 10 dnů5 935 Kč
Mexen Lunar L vanová zástěna s 2 křídly vlevo 90 x 150 cm, průhledná, stříbrná - 897L-090-100-95-00-L
expedice do 10 dnů6 221 Kč
Mexen Lunar L vanová zástěna se 2 křídly vlevo 90 x 150 cm, průhledná, kartáčovaná měď - 897L-090-100-65-00-L
expedice do 10 dnů6 507 Kč
Vanová zástěna Mexen Lunar 2-křídlá levá 90 x 150 cm, průhledná, kartáčovaný nikl - 897-090-100-97-00-L
expedice do 10 dnů6 078 Kč


