CIRASA deska Rockstone 141,1x1,2x46,5cm, bílá mat CRR141-0101 56426
CIRASA deska Rockstone 141,1x1,2x46,5cm, bílá mat CRR141-0101 56426
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CRR141-0101 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 141x1,2x47 cm |
| Šířka | 1410 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| EAN | 8590913981814 |
| Taric | 39205100 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 17.4310 kg |
| Barva | bílá |
| Barva | bílá |
Doporučujeme přikoupit
MOLVENO keramické umyvadlo na desku, 39,5x39,5 cm, bílá AR453
expedice do 7 dnů3 173 Kč
Při platbě předem pouze 2 952 Kč
6 295 Kč
Při platbě předem pouze 5 856 Kč
GARDA keramické umyvadlo na desku, 50x40 cm, bílá AR452
expedice do 7 dnů3 345 Kč
Při platbě předem pouze 3 112 Kč
6 295 Kč
Při platbě předem pouze 5 856 Kč
Mohlo by Vás zajímat

