CIRASA umyvadlová skříňka 79,8x52x46cm, dub alabama strip CR801-2322
CIRASA umyvadlová skříňka 79,8x52x46cm, dub alabama strip CR801-2322
- Standardně dodáváno s úchytkou CT192C
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 79,8x52x46 cm |
| Šířka | 798 mm |
| Výška | 520 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama strip |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 25.8210 kg |
| EAN | 8590913952722 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
3 397 Kč
Při platbě předem pouze 3 160 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
CIRASA deska DTDL 81x1,8x46,5cm, dub Alabama CR081-2222
expedice do 7 dnů1 514 Kč
Při platbě předem pouze 1 408 Kč
6 011 Kč
Při platbě předem pouze 5 592 Kč
8 333 Kč
Při platbě předem pouze 7 752 Kč
Mohlo by Vás zajímat
RETRO umyvadlová skříňka 73x80x46,5 cm, buk 1654
expedice do 7 dnů26 092 Kč
Při platbě předem pouze 24 272 Kč
11 029 Kč
Při platbě předem pouze 10 356 Kč
WAVE umyvadlová skříňka 79,7x45x47,8cm, bílá/dub alabama WA080-3022
expedice do 7 dnů10 569 Kč
Při platbě předem pouze 9 832 Kč


