Deska Rockstone 81x1,2x46,5cm, bílá mat CRR081-0101 56422
Deska Rockstone 81x1,2x46,5cm, bílá mat CRR081-0101 56422
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 81x1,2x47 cm |
| Šířka | 810 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 10.1730 kg |
| EAN | 8590913981777 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Barva | bílá |
Doporučujeme přikoupit
RONDANE keramické umyvadlo na desku ? 41 cm, bílá AR435
expedice do 7 dnů2 365 Kč
Při platbě předem pouze 2 200 Kč
6 295 Kč
Při platbě předem pouze 5 856 Kč
LUGANO keramické umyvadlo na desku, ? 40 cm, bílá AR491
expedice do 7 dnů3 087 Kč
Při platbě předem pouze 2 872 Kč
MARIANA keramické umyvadlo na desku, 58x41,5cm, bílá AR483
expedice do 7 dnů3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat

