CIRASA umyvadlová skříňka 69,8x75x46cm, 3x zásuvka, bílá lesk CR731-3030
CIRASA umyvadlová skříňka 69,8x75x46cm, 3x zásuvka, bílá lesk CR731-3030
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 69,8x75x46 cm |
| Šířka | 698 mm |
| Výška | 750 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 25.6000 kg |
| EAN | 8590913986680 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
ESPACE skříňka 35x172x32cm, 2x dvířka, levá/pravá, bílá lesk ESC230-3030
expedice do 7 dnů9 305 Kč
Při platbě předem pouze 8 656 Kč
LINDO "U" organizér 372x36x323mm, plast, antracit LD001
expedice do 7 dnů507 Kč
Při platbě předem pouze 472 Kč
SLIM keramické umyvadlo, nábytkové, 70x46cm, bílá 1601-70
expedice do 7 dnů2 571 Kč
Při platbě předem pouze 2 392 Kč
NIROX zrcadlo v rámu 600x800mm, bílá lesk NX608-3030
expedice do 7 dnů3 027 Kč
Při platbě předem pouze 2 816 Kč
Mohlo by Vás zajímat
9 107 Kč
Při platbě předem pouze 8 472 Kč
VIOLETA umyvadlová skříňka 68,5x52x46,5cm, bílá pololesk VI075-3131
expedice do 7 dnů14 181 Kč
Při platbě předem pouze 13 192 Kč
LARGO umyvadlová skříňka 69x50x41cm, ořech bruno LA703
na objednávku10 520 Kč
Při platbě předem pouze 9 863 Kč
THEIA umyvadlová skříňka 66,3x70x35cm, 2x dvířka, dub alabama TH072-2222
expedice do 7 dnů6 527 Kč
Při platbě předem pouze 6 072 Kč


