CIRASA umyvadlová skříňka 69,8x75x46cm, 3x zásuvka, dub stříbrný CR731-1111
CIRASA umyvadlová skříňka 69,8x75x46cm, 3x zásuvka, dub stříbrný CR731-1111
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR731-1111 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 69,8x75x46 cm |
| Šířka | 698 mm |
| Výška | 750 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Šedá |
| Dekor | Dub stříbrný |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 25.6000 kg |
| EAN | 8590913986697 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
MITRA kovová úchytka, průměr 25mm, chrom MT001
expedice do 7 dnů145 Kč
Při platbě předem pouze 135 Kč
10 440 Kč
Při platbě předem pouze 9 712 Kč
LINDO boční organizér, sada 2ks, 114x323mm, plast, antracit LD002
expedice do 7 dnů533 Kč
Při platbě předem pouze 496 Kč
SIDRA umyvadlo, litý mramor, 71x46cm, černá mat SD071B
expedice do 7 dnů3 259 Kč
Při platbě předem pouze 3 032 Kč
Mohlo by Vás zajímat
11 060 Kč
Při platbě předem pouze 10 288 Kč
8 849 Kč
Při platbě předem pouze 8 232 Kč
12 762 Kč
Při platbě předem pouze 11 872 Kč
THEIA umyvadlová skříňka 66,3x70x35cm, 2x dvířka, dub alabama TH072-2222
expedice do 7 dnů6 527 Kč
Při platbě předem pouze 6 072 Kč


