CIRASA umyvadlová skříňka 69,8x52x46cm, verde strip CR701-4444S
CIRASA umyvadlová skříňka 69,8x52x46cm, verde strip CR701-4444S
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 69,8x52x46 cm |
| Šířka | 698 mm |
| Výška | 520 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Zelená |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 19.6810 kg |
| EAN | 8590913969683 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | zelená |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
LINDO boční organizér, sada 2ks, 114x323mm, plast, antracit LD002
expedice do 7 dnů533 Kč
Při platbě předem pouze 496 Kč
SIDRA umyvadlo, litý mramor, 71x46cm, černá mat SD071B
expedice do 7 dnů3 259 Kč
Při platbě předem pouze 3 032 Kč
MITRA kovová úchytka, průměr 25mm, chrom MT001
expedice do 7 dnů145 Kč
Při platbě předem pouze 135 Kč
SLIM keramické umyvadlo, nábytkové, 70x46cm, bílá 1601-70
expedice do 7 dnů2 571 Kč
Při platbě předem pouze 2 392 Kč
Mohlo by Vás zajímat
7 320 Kč
Při platbě předem pouze 6 863 Kč
11 171 Kč
Při platbě předem pouze 10 392 Kč
CIRASA umyvadlová skříňka 69,8x75x46cm, 3x zásuvka, bílá lesk CR731-3030
expedice do 7 dnů9 107 Kč
Při platbě předem pouze 8 472 Kč
8 849 Kč
Při platbě předem pouze 8 232 Kč


