Deska Rockstone 71x1,2x46,5cm, bílá mat CRR071-0101 56421
Deska Rockstone 71x1,2x46,5cm, bílá mat CRR071-0101 56421
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CRR071-0101 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 71x1,2x47 cm |
| Šířka | 710 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 8.8630 kg |
| EAN | 8590913981760 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Barva | bílá |
Doporučujeme přikoupit
TERUEL keramické umyvadlo na desku 59x39 cm, bílá BH7007
expedice do 7 dnů2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
GARDA keramické umyvadlo na desku, 50x40 cm, bílá AR452
expedice do 7 dnů3 345 Kč
Při platbě předem pouze 3 112 Kč
THIN umyvadlo na desku, Rockstone, ? 38 cm, bílá mat WN548
expedice do 7 dnů4 635 Kč
Při platbě předem pouze 4 312 Kč
MOLVENO keramické umyvadlo na desku, 39,5x39,5 cm, bílá AR453
expedice do 7 dnů3 173 Kč
Při platbě předem pouze 2 952 Kč
Mohlo by Vás zajímat
5 151 Kč
Při platbě předem pouze 4 792 Kč

