CIRASA umyvadlová skříňka 48x54x39cm, agila strip CR492-4343S
CIRASA umyvadlová skříňka 48x54x39cm, agila strip CR492-4343S
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR492-4343S |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 48x54x39 cm |
| Šířka | 480 mm |
| Výška | 540 mm |
| Hloubka | 390 mm |
| Barva | Hnědá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 16.5010 kg |
| EAN | 8590913969577 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | 301 - 400 mm |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
MITRA kovová úchytka, průměr 25mm, chrom MT001
expedice do 7 dnů145 Kč
Při platbě předem pouze 135 Kč
12 573 Kč
Při platbě předem pouze 11 696 Kč
LINDO boční organizér, sada 2ks, 114x323mm, plast, antracit LD002
expedice do 7 dnů533 Kč
Při platbě předem pouze 496 Kč
BELLA držák ručníků na bok skříňky 250mm, černá mat FA115NE
expedice do 7 dnů993 Kč
Při platbě předem pouze 924 Kč
Mohlo by Vás zajímat
8 591 Kč
Při platbě předem pouze 7 992 Kč
7 860 Kč
Při platbě předem pouze 7 312 Kč
ELLA umyvadlová skříňka 46,5x65x38,5cm, 2x zásuvka, bílá EL052-3030
expedice do 7 dnů8 849 Kč
Při platbě předem pouze 8 232 Kč
LATUS IV umyvadlová skříňka 49,5x50x25cm, antracit matný
expedice do 7 dnů4 119 Kč
Při platbě předem pouze 3 832 Kč


