EZARA umyvadlová skříňka 48x54x39cm, bílá lesk EZ492-3030
EZARA umyvadlová skříňka 48x54x39cm, bílá lesk EZ492-3030
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-EZ492-3030 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | EZARA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 48x54x39 cm |
| Šířka | 480 mm |
| Výška | 540 mm |
| Hloubka | 390 mm |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 15.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913113949 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | 301 - 400 mm |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
NIROX zrcadlo v rámu 600x800mm, bílá lesk NX608-3030
expedice do 7 dnů3 027 Kč
Při platbě předem pouze 2 816 Kč
PRACTICO keramické umyvadlo nábytkové 50x40cm, bílá 44050
expedice do 7 dnů1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
353 Kč
Při platbě předem pouze 328 Kč
LINDO "U" organizér 372x36x323mm, plast, antracit LD001
expedice do 7 dnů507 Kč
Při platbě předem pouze 472 Kč
Mohlo by Vás zajímat
LATUS VI umyvadlová skříňka 50x50x22cm,levá, bílá 55835
na objednávku4 387 Kč
Při platbě předem pouze 4 113 Kč
3 793 Kč
Při platbě předem pouze 3 528 Kč
LATUS II umyvadlová skříňka 41,6x50x25cm, bílá 55580
na objednávku2 920 Kč
Při platbě předem pouze 2 738 Kč

