LATUS IV umyvadlová skříňka 49,5x50x25cm, dub alabama LT410-2222
LATUS IV umyvadlová skříňka 49,5x50x25cm, dub alabama LT410-2222
- Standardně dodáváno s úchytkou CT096C, rozteč uchycení 96 mm
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SAPHO LATUS IV |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 49,5x50x25 cm |
| Šířka | 495 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hloubka | 250 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Výbava | Zpomalovací panty |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 12.3020 kg |
| EAN | 8590913940354 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Typ zavírání | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | do 300 mm |
Doporučujeme přikoupit
3 775 Kč
Při platbě předem pouze 3 512 Kč
Stojánková umyvadlová baterie s bidetovou sprchou, chrom 1209-05
expedice do 7 dnů2 485 Kč
Při platbě předem pouze 2 312 Kč
ARIANA umývátko, litý mramor, 50x25cm, baterie vlevo, bílá SM012
expedice do 7 dnů2 907 Kč
Při platbě předem pouze 2 704 Kč
Mohlo by Vás zajímat
THEIA umyvadlová skříňka 46,4x70x44,2cm, 2xzásuvka, bílá TH050-3030
expedice do 7 dnů8 591 Kč
Při platbě předem pouze 7 992 Kč
LARGO umyvadlová skříňka 49x60x41cm, ořech bruno LA503
na objednávku9 053 Kč
Při platbě předem pouze 8 488 Kč
4 653 Kč
Při platbě předem pouze 4 363 Kč
3 973 Kč
Při platbě předem pouze 3 696 Kč

