CHANEL dekorační lišta "U" 556x70x25mm, černá mat CD061 60228
CHANEL dekorační lišta "U" 556x70x25mm, černá mat CD061 60228
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CD061 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 55,6x7x2,5 cm |
| Šířka | 556 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hloubka | 25 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnost / ks | 0.5200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913114335 |
| Taric | 76042100 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by Vás zajímat
748 Kč
Při platbě předem pouze 696 Kč
886 Kč
Při platbě předem pouze 824 Kč
593 Kč
Při platbě předem pouze 552 Kč
439 Kč
Při platbě předem pouze 408 Kč

