CHANEL dekorační lišta "J" 662x70x25mm, černá mat CH071 60307
CHANEL dekorační lišta "J" 662x70x25mm, černá mat CH071 60307
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CH071 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 66,2x7x2,5 cm |
| Šířka | 662 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hloubka | 25 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnost / ks | 0.5500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913114472 |
| Taric | 76042100 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by Vás zajímat
353 Kč
Při platbě předem pouze 328 Kč
748 Kč
Při platbě předem pouze 696 Kč
439 Kč
Při platbě předem pouze 408 Kč
353 Kč
Při platbě předem pouze 328 Kč

