CHANEL dekorační lišta "U" 556x70x25mm, bílá mat CD063 60227
CHANEL dekorační lišta "U" 556x70x25mm, bílá mat CD063 60227
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CD063 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 55,6x7x2,5 cm |
| Šířka | 556 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hloubka | 25 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnost / ks | 0.5200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913114328 |
| Taric | 76042100 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by Vás zajímat
439 Kč
Při platbě předem pouze 408 Kč
886 Kč
Při platbě předem pouze 824 Kč
353 Kč
Při platbě předem pouze 328 Kč
1 058 Kč
Při platbě předem pouze 984 Kč

