CHANEL dekorační lišta "J" 444x70x25mm, bílá mat CH043 60595
CHANEL dekorační lišta "J" 444x70x25mm, bílá mat CH043 60595
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CH043 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 44,4x7x2,5 cm |
| Šířka | 444 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hloubka | 25 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnost / ks | 0.4300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913116261 |
| Taric | 76042100 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by Vás zajímat
1 058 Kč
Při platbě předem pouze 984 Kč
439 Kč
Při platbě předem pouze 408 Kč
748 Kč
Při platbě předem pouze 696 Kč
886 Kč
Při platbě předem pouze 824 Kč

