CHANEL dekorační lišta "J" 662x70x25mm, bílá mat CH073 60308
CHANEL dekorační lišta "J" 662x70x25mm, bílá mat CH073 60308
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CH073 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 66,2x7x2,5 cm |
| Šířka | 662 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hloubka | 25 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnost / ks | 0.5500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913114489 |
| Taric | 76042100 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by Vás zajímat
886 Kč
Při platbě předem pouze 824 Kč
593 Kč
Při platbě předem pouze 552 Kč
439 Kč
Při platbě předem pouze 408 Kč
748 Kč
Při platbě předem pouze 696 Kč

