CHANEL dekorační lišta "U" 1164x70x25mm, černá mat CD121 60236
CHANEL dekorační lišta "U" 1164x70x25mm, černá mat CD121 60236
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CD121 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 116,4x7x2,5 cm |
| Šířka | 1164 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hloubka | 25 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnost / ks | 1.0200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913114380 |
| Taric | 76042100 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by Vás zajímat
593 Kč
Při platbě předem pouze 552 Kč
593 Kč
Při platbě předem pouze 552 Kč
439 Kč
Při platbě předem pouze 408 Kč
748 Kč
Při platbě předem pouze 696 Kč

