CHANEL dekorační lišta "U" 1164x70x25mm, bílá mat CD123 60237
CHANEL dekorační lišta "U" 1164x70x25mm, bílá mat CD123 60237
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CD123 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 116,4x7x2,5 cm |
| Šířka | 1164 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hloubka | 25 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnost / ks | 1.0200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913114397 |
| Taric | 76042100 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by Vás zajímat
593 Kč
Při platbě předem pouze 552 Kč
748 Kč
Při platbě předem pouze 696 Kč
748 Kč
Při platbě předem pouze 696 Kč
593 Kč
Při platbě předem pouze 552 Kč

