CHANEL dekorační lišta "J" 556x70x25mm, bílá mat CH063 60306
CHANEL dekorační lišta "J" 556x70x25mm, bílá mat CH063 60306
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CH063 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 55,6x7x2,5 cm |
| Šířka | 556 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hloubka | 25 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnost / ks | 0.4800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913114465 |
| Taric | 76042100 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by Vás zajímat
748 Kč
Při platbě předem pouze 696 Kč
593 Kč
Při platbě předem pouze 552 Kč
512 Kč
Při platbě předem pouze 476 Kč
353 Kč
Při platbě předem pouze 328 Kč

