CHANEL dekorační lišta "J" 544x70x25mm, bílá mat CH053 60600
CHANEL dekorační lišta "J" 544x70x25mm, bílá mat CH053 60600
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CH053 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 54,4x7x2,5 cm |
| Šířka | 544 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hloubka | 25 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnost / ks | 0.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913116315 |
| Taric | 76042100 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství
1 453 Kč
Při platbě předem pouze 1 352 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat
593 Kč
Při platbě předem pouze 552 Kč
1 058 Kč
Při platbě předem pouze 984 Kč
439 Kč
Při platbě předem pouze 408 Kč
1 058 Kč
Při platbě předem pouze 984 Kč

