CHANEL dekorační lišta "J" 1364x70x25mm, černá mat CH141 60312
CHANEL dekorační lišta "J" 1364x70x25mm, černá mat CH141 60312
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CH141 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 136,4x7x2,5 cm |
| Šířka | 1364 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hloubka | 25 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnost / ks | 0.9700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913114526 |
| Taric | 76042100 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by Vás zajímat
593 Kč
Při platbě předem pouze 552 Kč
512 Kč
Při platbě předem pouze 476 Kč
748 Kč
Při platbě předem pouze 696 Kč
439 Kč
Při platbě předem pouze 408 Kč

