CHANEL dekorační lišta "J" 1164x70x25mm, bílá mat CH124 60334
CHANEL dekorační lišta "J" 1164x70x25mm, bílá mat CH124 60334
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CH124 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 116,4x7x2,5 cm |
| Šířka | 1164 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hloubka | 25 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnost / ks | 0.9400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913114540 |
| Taric | 76042100 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by Vás zajímat
KTX topná tyč s termostatem, 300 W, stříbrná KTX-S-300
expedice do 7 dnů2 743 Kč
Při platbě předem pouze 2 552 Kč
P.M.H. Topná tyč HT1 400W s přímým napojením Chrom PMH-HT1-C-400W
expedice do 7 dnů4 639 Kč
Při platbě předem pouze 4 202 Kč

