CENTO keramické umyvadlo na desku, 45x45cm, bílá 354401
CENTO keramické umyvadlo na desku, 45x45cm, bílá 354401
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | CENTO |
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 45x10x45 cm |
| Šířka | 450 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hloubka | 450 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Čtverec |
| EAN | 8034125974351 |
| Taric | 69109000 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 10.5600 kg |
| Balení | 1 ks |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 10-80mm, ABS/chrom CV1232 59350
expedice do 7 dnů314 Kč
Při platbě předem pouze 292 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Podobné zboží
SOTT AQUA keramické umyvadlo 50x38cm, bílá 10SQ51050
expedice do 7 dnů3 345 Kč
Při platbě předem pouze 3 112 Kč
PURITY keramické umyvadlo na desku, 50x42cm, bílá 10PL66050
expedice do 7 dnů3 629 Kč
Při platbě předem pouze 3 376 Kč

