PURITY keramické umyvadlo na desku, 50x42cm, bílá 10PL66050
PURITY keramické umyvadlo na desku, 50x42cm, bílá 10PL66050
Vlastnosti
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| Série | PURITY |
| Rozměr | 50x11,5x42 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Hloubka | 420 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 12.1000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8697687537510 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, hranatý, chrom SI411
na objednávku937 Kč
Při platbě předem pouze 872 Kč
Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 10-80mm, ABS/chrom CV1232 59350
expedice do 7 dnů314 Kč
Při platbě předem pouze 292 Kč
598 Kč
Při platbě předem pouze 556 Kč
Podobné zboží
CENTO keramické umyvadlo na desku, 45x45cm, bílá 354401
expedice do 7 dnů7 645 Kč
Při platbě předem pouze 7 112 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Sprchový kout Mexen Mist L pětiúhelníkový výklopný 90 x 90 cm, průhledný, kartáčované zlato - 8A8L-090-090-55-00
expedice do 10 dnů8 938 Kč
Sprchový kout Mexen Lunar L pětiúhelníkový, levý, výklopný, 100 x 100 cm, průhledný, chrom - 831L-100L-100P-01-00-L
expedice do 10 dnů10 868 Kč

