COMMUNITY urinál se zakrytým přívodem vody, 31x61cm, otvory pro víko, černá mat
COMMUNITY urinál se zakrytým přívodem vody, 31x61cm, otvory pro víko, černá mat
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-769826 |
Parametry:
- Dodáván bez víka (v keramice jsou připravené otvory)
- Skryté uchycení
- Přívod vody: ½"
- Odpad: 50 mm
- Včetně upevňovací sady
Možnost splachování:
- Zabudovaný automatický splachovač PS862
- Podomítkový automatický splachovač PS002 nebo PS006
- Podomítkový mechanický tlačný ventil QK11051
- Při instalaci s automatickým splachovačem PS002 je nutné instalovat i napájecí zdroj (PS05T nebo PS10T).
- Při instalaci s tlačným ventilem QK11051 doporučujeme vtokové šroubení s gumovou manžetou SLA02.
- Při instalaci s automatickým splachovačem PS862 je nutné ve stěně připravit instalační otvor, viz schéma.
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | COMMUNITY |
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 31x61x30 cm |
| Šířka | 310 mm |
| Výška | 610 mm |
| Hloubka | 300 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Design |
| Přívod vody | Zakrytý |
| Ostatní | Urinál s poklopem, Možnost integrovaného splachovače |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Balení neobsahuje | Víko urinálu |
| EAN | 8052015169625 |
| Taric | 69109000 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 14.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
Doporučujeme přikoupit
161 Kč
Při platbě předem pouze 152 Kč
Sifon pro urinál, skrytý odpad, DN50, plast 191.203.0
expedice do 7 dnů321 Kč
Při platbě předem pouze 303 Kč
Integrovaný senzorový splachovač pro urinál 6V DC PS862
expedice do 7 dnů6 011 Kč
Při platbě předem pouze 5 592 Kč
QUIK samouzavírací podomítkový ventil pro urinál, chrom QK11051
expedice do 7 dnů2 657 Kč
Při platbě předem pouze 2 472 Kč

