BRAHEA umyvadlo 121x51,5cm (30+90cm), pravé, bílá mat BL121R
BRAHEA umyvadlo 121x51,5cm (30+90cm), pravé, bílá mat BL121R
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BL121R |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 121x12,7x51,5 cm |
| Šířka | 1210 mm |
| Výška | 127 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Zápustné |
| Typ umyvadla | Zápustné umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 17.2000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913994609 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
11 171 Kč
Při platbě předem pouze 10 392 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
LOREA skříňka spodní dvířková 30x44x51, pravá/levá, dub alabama/bílá mat LE030-2231 53715
expedice do 7 dnů5 065 Kč
Při platbě předem pouze 4 712 Kč
11 601 Kč
Při platbě předem pouze 10 792 Kč
LOREA umyvadlová skříňka 90x44x51,2cm, 1x zásuvka, dub alabama/bílá mat LE090-2231 53698
expedice do 7 dnů11 601 Kč
Při platbě předem pouze 10 792 Kč
LOREA skříňka spodní dvířková 30x44x51,2, pravá/levá, dub /černá mat LE030-1935 53716
expedice do 7 dnů5 065 Kč
Při platbě předem pouze 4 712 Kč
Mohlo by Vás zajímat
12 751 Kč
Při platbě předem pouze 11 973 Kč

