LOREA skříňka spodní dvířková 30x44x51, pravá/levá, dub alabama/bílá mat LE030-2231 53715
LOREA skříňka spodní dvířková 30x44x51, pravá/levá, dub alabama/bílá mat LE030-2231 53715
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LOREA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 30x44x51,2 cm |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 440 mm |
| Hloubka | 512 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Výbava | Zpomalovací panty |
| Hmotnost / ks | 11.3691 kg |
| EAN | 8590913966019 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ zavírání | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Šířka | DO 400 MM |
| Výška | DO 100 CM |
Příslušenství
2 475 Kč
Při platbě předem pouze 2 340 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat
ESPACE skříňka 35x60x22cm, 1x dvířka, levá/pravá, bílá lesk ESC430-3030
expedice do 7 dnů5 521 Kč
Při platbě předem pouze 5 136 Kč
5 298 Kč
Při platbě předem pouze 4 928 Kč
6 828 Kč
Při platbě předem pouze 6 352 Kč
AVICE 3x zásuvka 30x70,5x48cm, bílá AV062-3030
na objednávku7 645 Kč
Při platbě předem pouze 7 112 Kč

