LUCIOLA dvojumyvadlo, litý mramor, 180x48cm, bílá 50184
LUCIOLA dvojumyvadlo, litý mramor, 180x48cm, bílá 50184
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LUCIOLA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 180x48 cm |
| Šířka | 1800 mm |
| Hloubka | 480 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Do nábytku |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Balení obsahuje | Přepadová souprava |
| Hmotnost / ks | 37.1600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913831744 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový/bidetový sifon 5/4", nízký, DN40, bílá 151.125.0
expedice do 7 dnů149 Kč
Při platbě předem pouze 140 Kč
24 931 Kč
Při platbě předem pouze 23 192 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
24 931 Kč
Při platbě předem pouze 23 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
36 380 Kč
Při platbě předem pouze 34 561 Kč
38 890 Kč
Při platbě předem pouze 36 946 Kč
40 320 Kč
Při platbě předem pouze 38 304 Kč
27 199 Kč
Při platbě předem pouze 25 541 Kč

